| benn1195009 a întrebat:

Salut!
Astazi am lipit un eleron pe masina cu adeziv pentru parbriz.
Dupa ce l am lipit, din cauza presiunii puse pe eleron, mi au iesit niste urme de adeziv..am incercat sa il sterg cu diluant dar s-a luat cam 20%...
Cu ce ar trebui sa mai incerc? Mi a ramas pe interiorul portbagajului, pe exterior e luna...dar totusi se vede destul de urat daca te apropii...

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Posibil sa mearga cu solutii dedicate de genul acesta https://www.carhub.ro/......mover.html