| Straicu a întrebat:

Salut, cam cat costa sa ai toate documentele in regula la o cumparata sh, eu nedorind sa schimb imatricularea? (un pret aproximativ, daca stiti) Rovineta, Asigurare, Rar, imatriculare, etc.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Rar nu faci dacă mașina e deja înmatriculată în Ro.

Asigurarea e cea mai scumpă în ecuația asta și dacă ai sub 30 ani te poate duce și peste 2000 lei

| Straicu explică:

Proprietarul care o vinde are deja toate actele in regula, in afara de asigurare pe care trebuie sa o fac eu pe numele meu ce ar mai trebui?