| Alexw2jj a întrebat:

Salut cat costa sa inmatriculezi un moto scuter de 49 cm, mentionez are asigurarea platita

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

178 de lei cu toate taxele daca ai asigurarea platita deja cu tot cu taxa de la primarie, ITP, ce dai pe la notar etc!

| FoarteLetargic a răspuns:

Te costa pana in 3 milioane.
Numai bine!

| alexno2 a răspuns:

Te costa pana in 2 milioane trebuie sa te duci sa faci cate chitante si dupa aia te trimit ei unde sa mergi cu chitantele alea si etc.intrebi la primarie asta daca vrei sai inmatriculezi la primarie daca vrei la politie te duci si intrebi pe acolo. daca ai talon de Italia la scuter trebuie sa il traduci si sa il legalizezi prima data dupa aia sa te duci sa platesti chitantele respective