| Matt14 a întrebat:

Salut
Ce motor sa imi cumpar Derbi 50cc Super Moto sau Derbi 50cc Enduro? care sunt mai puternice sau sunt egale amandoua sunt 2t

2 răspunsuri:
| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Derbi 50cc Enduro

| pYv a răspuns:

Vezi ca se discuta in "Guvernul ma-si" plin de inapti pe acolo sa bage PERMIS la scuterrolling on the floor nu era de ajuns ca a bagat jegosii ITP(de parca ar fi masina sa ii faci ITP) sau cine stie ce rahat de scuter straight face (daca acepta "legea" aia sau ce este ca toate scuterele sa aiba permis mai bine dau la B direct decat sa ma mai chinui la scuterstraight face)