| OSC a întrebat:

Cine stie, de la ce firma de peco e cea mai buna motorina? Nu vreau sa bag ceva motorina de slaba calitate si cum sunt multe peco-uri nici nu stiu ce sa aleg. Pana acum alimentam tot de la Petrom, e bun?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Orice benzinarie e la acelasi nivel de calitate, totul vine de la rafinariile romanesti numai ca sunt diversi patroni care si-au infiintat benzinariile cu diverse denumiri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Motorina OMV si Mol. Benzina MOL!

Răspuns utilizator avertizat
| OSC explică:

Am uitat sa mentionez: Funda! happy

| catalin055 a răspuns:

OMV cel mai bunwinking

| NastaseAlina a răspuns:

OMV/Petrom; Mol - Acestea sunt cele mai bune

| kir a răspuns:

Petrom cel mai bun e bine de unde alimentezi

| pdg a răspuns:

Da,petrom este destul de bun, eu eu folosesc motorina de la petrom de vreo 5 ani si nu mi-a facut probleme pana acum