| anonim_4396 a întrebat:

Salut. De cam 2 luni am un Seria 1 e87. Imi place masina, nu are probleme mecanice dar am o problema. Am 1.83 si oricat ma chinui nu pot sa gasesc o pozitie confortabila in scaun. Am dureri de spate de o perioada incoace. Cei ce detin masina asta cum va setati scaunul? Mentionez ca am scaunele fara reglaj electric din piele (pot sa le setez, inainte-inapoi, spatarul sus jos, sezutul sa ii schimb unghiul, inaltimea scaunului si suportul de picioare inainte inapoi).
Eventual de mentionat ca e primul meu BMW si pana acum am avut masini din grupul VAG cu care nu am avut probleme (golf 4, audi a4 b7, etc).

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci cam asa sunt construite aceste scaune, si la alte marci am intalnit problema asta.
No offence mr.claudiu dar cam esti fan masini de cocalari, cu vag and bmw si bineinteles toate diesel...
Mai da-te pe marci mai bine vazute in lume si o sa vezi si diferenta, eu de exemplu m-am saturat de bizoni care considera ca daca au bmw sau audi sunt 'smecheri' de fapt le chiortaie matele de foame iar cand baga combustibil de 50 de lei le vine plansu.
Am vorbit asa la modul general nu era cu dedicatie, cu scaunul ti-am spus nu ai decat cateva pozitii si aia e, nu ai ce sa-i faci.

| Gligore2000 a răspuns:

Trebuia sa-ti iei un x3 ca este ceva mai inalt si ai o pozitie mai comoda.