| serban8 a întrebat:

De cateva zile mi-am cumparat un Golf 5, motorizare 1.9 TDI, an de fabricatie 2007. Masina are dotari cat de cat, insa nu are pilot automat, dublu clima, cotiera, chestii care nu ma deranjeaza prea mult. Problema este urmatoarea: calculatorul de bord nu-mi arata consumul.Adica nu am butoane pe maneta sa setez consumul, sau alte chestii...Mi-au spus baietii de la service ca exista o posibilitatea de a schimba maneta si de a lega niste fire. Aveti vreo idee? chiar masina nu are optiunea asta? codul de motor este BLS. Se poate monta alta maneta? si daca da cam cat ar costa?

1 răspuns:
| AgathaRo a răspuns:

Te poti adresa pasionatiilor de vw, acolo sunt baieti seriosi si gasesti mai mult ajutor pe partea aia. http://vwclub.ro/forum.php succes!