| andreas011 a întrebat:

Salut, de curand m-am apucat de scoala de soferi, am facut ore de legislatie 2 saptamani, si acum fac orele practice. nedumerirea mea e ca ma cheama instructorul la cate o ora de condus pe saptamana, am 2 ore doar pana acum, facute in 2 saptamani, e normal sa dureze atat? si sa ma cheme doar cate o ora pe saptamana? eu ma asteptam sa merg in fiecare zi. ????‍♂️

Răspuns Câştigător
| ioana748 a răspuns:

Nu, normal sunt doua, trei sedinte pe saptamana a cate doua ore. Se fac 30 de ore obligatoriu. Pare ceva suspect in ceea ce povestești tu.
Ar trebui sa stabilești cu conducerea scolii termenii, in asa fel incat sa nu dai banii degeaba.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai discuta cu el, dacă are multi elevi nu prea are ce face