| BauBauRacing a întrebat:

Salut
imi poate spune si mie cineva cum deblochez portiere dreapta de la masina? ca nu mai raspunde la cheie adica nu se mai deschide usa aia, in rest totul e bine.
cand apas pe deblocare pe cheie nu se mai intampla nimic la ea.
ramane inchisa,
ma poate ajuta cineva cu ceva sau ma duc cu ea in service? multumesc

1 răspuns:
| edhkyci97osutrd a răspuns:

Deschide-o ca pe dacie si apoi du-te in service vezi ca e posibil sa fie dus motorasu ala din spade din porbagaj ca si eu am patit dar nu l-am schimbat inveci ca costa ca 800lei nou...are ceva chestie in spate o sa vezi la serice sau poate e ceva cu telecomanda