| anonim_4396 a întrebat:

Informatima va rog, cei care se pricep.Care scuter este mai bun? (sportiv, puternic). Am de ales intre Gilera Runner SP 50 si Yamaha Aerox 50th Edition. Ambele noi noute, aparute in 2012 pe piata. Pina ce mai tare imi place forma a Gilera. Voi ce imi puteti recomanda? Mersi Anticipat.

2 răspunsuri:
| GYM01 a răspuns:

OK,mersi de raspuns (^^,)

| Andrew_Andrei_1995 a răspuns:

Frate am Aerox crede-ma...e foarte sport si foarte puternic daa zici ca acu sunt aparute eu am pus rule combinate si merge super parerea mea e un aerox.bft