| Bossdeanonim12 a întrebat:

Salut! Maine dau traseul, azi mi am mai luat o ora de condus si am aflat ca tocmai ce a fost schimbat ambreiajul la masina, ideea e ca nu prea mi se pare ok. E ca si cum e alta masina, mai e si benzina (deci e putin mai dificila), ceva sfaturi sa nu imi moara motorul? sunt putin panicat din cauza asta, am impresia ca nu mai am controlul cum ar trebui...

33 răspunsuri:
| Bossdeanonim12 explică (pentru Violleta2022):

Sala ai luat o cu 26 de puncte, traseul e fix invers, probabil pe vremea aia nu era acelasi punctaj. Acum, la traseu, daca ai peste 20 de pct esti declarata respinsa. La sala este valabil ce zici tu acolo cu 26.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Bossdeanonim12):

Bravo, ai dreptate! Mea culpa!
Fiecare vorbea de alt examen, eu de examenul teoretic tu cel de traseu.
In cazul asta, felictari!

| Bossdeanonim12 explică (pentru Violleta2022):

Multumesc! happy