| NoMercy1 a întrebat:

Salut, mi-am luat permisu acum cateva zile, problema este ca nu stiu ce masina ar trebui sa-mi iau, am un buget de aprox 3000e, nu ma prea pricep in ale masinilor as vrea sa imi recomandati ceva fiabil cu costuri mici de intretinere, are un prieten un audi a3 1998 stiti ceva despre aceasta masina?

1 răspuns:
| SoulReaver a răspuns:

Salut, acum depinde ce vrei si tu. Parerea mea e sa iti iei ceva cat mai nou ca sa nu ai atatea probleme. Du-te sprea opel sau focus sunt mai convenabile la pret si la piese pretul este mic. Ai motorizari si pe diesel si pe benzina.