| GeorgeOG19 a întrebat:

Salut.Pentru o toyota rav 4 2.2 diesel 2006-2007 care este impozitul? Daca este autoutilitara scade cu ceva?

Răspuns Câştigător
| sdws77 a răspuns:

Daca incerci un calculator impozit auto, vei vedea ca impozitul pentru o autoutilitara cu motor de 2.2 este sub 300 de lei, iar pentru un autoturism cu motor de 2.2 este aproape 1000. Destul de prostesc sistemul de taxare, parerea mea, dar asta e. O varianta ar mai putea fi si clasicul inmatriculat pe Bulgaria, dar nu stiu ce presupune happy