| Ursulake a întrebat:

Salut! Pentru soferii uber/bolt. As vrea sa stiu si eu va rog procesul pentru a ajunge un sofer uber/bolt, mai in detaliu. Ma intereseaza partea cu PFA, cum se procedeaza si care ar fi costurile initiale/ lunare. Si daca as putea face niste bani de buzunar macar cu un 2.0 TDI cu consum 7, 6 in oras, daca merita. Tinand cont ca nu voi face full time, ma gandesc la 4-5 ore pe zi maxim si nu neaparat in fiecare zi. Va multumesc!

1 răspuns:
| cruceLaGatDunhillLaBot a răspuns:

Motorina in oras e sinucidere, fara un 1.2/1.4 benzina nu te apuca, altfel nu faci bani.