| Moldovan_Vlad_1993 a întrebat:

Salut, pot scoate numere de înmatriculare dacă încă nu am mașină?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Doar să ti le pui in frunte si la dos.
Ce drk sa inmatriculezi?
Te-ai născut ieri?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce sa inmatriculezi daca nu ai?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu poti scoate numere de inmatriculare legale (de la institutia statului), fara sa ai o masina pe care sa o inmatriculezi cu numerele alea.
Poti face doar numere la comanda (destul de ilegale), la un atelier de numere personalizate, daca le vrei pentru decor.
Atat timp cat nu le folosesti in spatiul public, nu patesti nimic.

| ReddY25 a răspuns:

Nu ai ce laughing

| vatadezahar24 a răspuns:

Buna! Pai tu vrei sa scoti numerele, dar oamenii aia nu o sa stie pentru ce. Ai nevoie de un autovehicul si de actele acestuia pentru a scoate numerele de inmatriculare pentru acesta. Mai pe scurt nu, nu se poate deoarece numerele sunt inregistrate pe fiecare masina, dupa seria si numele proprietarului. Sper ca te-am lămurit!