| Nebunuldemine a întrebat:

Salut,puteti sa imi spuneti si mie care este tara din europa cu cele mai ieftine masini secand hand, daca puteti sa mi indicati si un oras ar fi perfect

2 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Ai mare grija, ieftin nu inseamna si bun. Germanii sunt recunoscuti pentru grija lor pentru masini, efectuarea schimburilor la timp, etc. Dar, de oriunde ai cumpara, o masina second hand trebuie verificata in amanunt ca sa nu te fentezi cu ea. De la functionarea motorului, suspensie, pana la stegatoare de parbriz, inchidere centralizata etc. Bafta!

| Drami a răspuns:

Salut!

Pentru masini ieftine, as recomanda sa cauti in Bulgaria sau Germania.Pe aici sunt cele mai ieftine masini second hand.De orase nu stiu ce sa zic.

Sper ca te-am ajutat!