| Claudiu254 a întrebat:

Salut știe cineva cum pot găsii proprietarul din talon?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

La adresa indicata acolo in talon, daca nu, doar politia il mai poate gasi
Dar depinde la ce anume iti trebuie adresa acestuia, adica daca este o cauza justificata...
Daca ai luat masina de la un samsar care a vandut auto desi nu era el proprietar in acte atunci indreapta-te catre samsarwinking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Știi că în talon scrie și adresa nu?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

C oaie, ai numele complet, varsta si adresa. Ce drecu iti mai trebuie, vrei sa vina el la tine?
Mergi la adresa aia, sau macar cauta-l pe Facebook dupa nume, varsta si oras...

| goguPatent a răspuns:

Mergi la el acasa.
scrie in talon unde sta.
sper doar ca vrei sa ii inapoiezi talonul gasit pe strada sau ceva