| Whipperx1 a întrebat:

Sunt targuri de mașini la Brasov si Bacau? Daca da, va rog sa imi spuneti unde si daca e ok sa imi caut masina acolo.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Si nu uita sa folosesti carvertical pentru a verifica masina. Obtii 20% reducere daca vezi linkul lui tania (blonda din Youtube) are un audi verde sau lutu razvan

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cauta pe olx proprietari, nu umbla prin targuri ca e plin de "smecheri" oportunisti. Daca nu te pricepi, iti baga niste porcarii in cap, de ai sa crezi ca ti-ai luat elicopter, si ai fost norocos ca l-ai intalnit.
Cand ajungi cu "elicopterul" prima oara la un mecanic, il mai platesti o data, si afli cam de cate ori a fost inundat, incendiat, furat si lovit de tren.
Eu am o experienta in domeniu, cand vad ce vand samsarii, simt nevoia sa ies la aer. Si mai baga si preturi umflate, ca doar ei doar intermediaza masina, trebuie sa-si traga profit.

| Frank51 a răspuns:

In Brasov este pe Str Institutului si e statie de autobuz fix langa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este în Brașov lângă cartier Avantgarden Bartolomeu.

| Petru535 a răspuns:

Salut! Exista un târg auto în Brașov în zona Bartolomeu

| Ardelean12314 a răspuns:

Automobilebc.ro de acolo mi-am cumparat si eu