| BomboDinCongo a întrebat:

Știe cineva câteva adrese de magazine care au piese auto de Trabant în România? Preferabil din București. Sau din localități pe o rază de 200 km.
Aș avea nevoie de adresă și telefon.

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pe forumul traby.ro iti aduc baieti, daca vrei in Brasov exista www.trabantservice.ro si trimit si prin curier sau www.trabant-magazin.ro este doamna Doina acolo si iti poate furniza orice, magazinul este prin Rahova dar nu are in permanenta si piese noi, depinde ce piesa vrei. Este o casa cu curte, o gaseste de undeva de la 9 dimineata pana pe la 10 seara de obicei.

Daca ai bani si vrei ceva cu adevarat bun si piese after market de trabant si asa mai departe incearca la cei de la OldTimer Studio www.oldtimer.ro este in balotesti, patronul este Ovidiu Ionescu cel care a facut o groaza de campani si expozitii cu masini de colectie, dar si preturile sunt pe masura!

| WPP a răspuns:

Http://www.trabantservice.ro/index.php

Persoana contact: D-na Doina Voicu
Telefon:0745145605, 0214201885
Locatie: str. Scoartei Nr. 7, sector 5, Bucuresti