| anonim_4396 a întrebat:

Știe cineva un site de unde poți învăța mecanică auto?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Mecanica se invata mai mult practic. Bineanteles ca si teoria este folositoare.
https://www.odat.ro/curs-mecanica-auto/

3 răspunsuri:
| Tomicox99 a răspuns:

Mecanica in mare parte se invata din practica, astia care invata doar teorie nu s-ar descurca ca si cei care practicau mecanica, iti spun un exemplu. Eu am invatat mecanica doar din practica, iar un prieten e la facultate de inginerie, teorie stie foarte bine, dar daca l-as pune sa schimbe o distributie nu stie unde sa inceapa.