| cristi13 a întrebat:

Am cateva intrebari in legatura cu permisul de conducere.As vrea ca cineva care detine unul sa-mi dea add la id-ul: b_96_tsc. vreau mai multe detalii in ceea ce prriveste obtinerea lui si anume: probele medicale si alte mici intrebari. Va rog mult daca va faceti putin timp sa ma ajutati v-as fi foarte recunoscator.
PS: Am 15 ani si stiu ca se vor mai schimba multe pana in 2014 dar vreau sa stiu esentialul.

1 răspuns:
| aBduLah a răspuns:

Salut. am un progam in care gasesti tot ce vrei si de preferat apucate de invatat de pe acum se numeste " autoB" ai pentru toate categoriile tot tot. funda:d?