| Bagaciosul69 a întrebat:

am cumparat recent o motocicleta de 125 cmc(care se poate conduce cu A1) am dat 800 de euro pe ea, de 1 mai ma gandesc sa ma duc la mare cu prietena mea pe motocicleta...cam 900-1000 km distanta.Ce ziceti merita sa ma aventurez? Rezista oare motorul atat drum? OFER FUNDA!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Motorul rezista... voi nu cred

| wildthing a răspuns:

Motorul rezista daca e pus la punct, dar cred ca va fi foarte obositor pentru tine, sa stai in sa atatia kilometri...si cu pasagera in spate.

| Bagaciosul69 explică:

Am uitat sa precizez e un motor sport.