| oarecare10 a întrebat:

am o problema cu un Audi si rog doar cei care stiu sa raspunda https://www.youtube.com/watch?v=bp9myPMJVhQ&feature=yout u.be

menti ca nu are ulei mai deloc si atata nu apare in video faza cand am cotat uleiu in rest ce se vede in clip

funda

1 răspuns:
| blAster85 a răspuns:

Sal eu am un a6(4b)din video deduc faptul ca nu prea le ai cu mecanica...nu amesteca apa cu antigel.ca nu e bine, sfatul meu ar fi sa iti cumperi vagcom, cd+ cablu care e ieftin si sa faci niste teste la masina sau mergi la un service.problema temperaturii poate fi chiar indicatorul sau senzorul de temperatura.de aceea spun de vagcom ca poti face niste teste.dar daca nu te pricepi nu te baga.ai dat vreo 500 pe ea maxhappyaa si inca cv e motor de 1.9 tdi. cele mai bune din grupul vag. daca iti iei alta nu te arunca la motoare mari.bafta