| Sergiu_Dreghici_1990 a întrebat:

Salut TPU, am și eu o întrebare în legătură cu o stație audio auto, am făcut toate legăturile in afara de REM, cu ce trebuie sa fac punte sa pornească? Mulțumesc frumos

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"stație audio auto, am făcut toate legăturile in afara de REM..."

mai exact, ce-i aia rem?

(nu are statia ta o mufa de băgat in priza de brichetă)

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Duo la un electronist ca tu nu stii si poti face un scurt si ia foc masina

| Frank51 a răspuns:

Tot cu 12V, dar să fie de undeva unde această sursă să fie pornită doar când pornește mașina, spre exemplu de la pompa de combustibil.