| Danyy_Alyy_1995 a întrebat:

am si eu o problema cu masina mea Skoda Fabia 1.4 16v 74kw 101 cp an de fabricatie 2003. Imediat dupa ce o pornesc cateva secunde acul turometrului oscileaza intre 1200 si 1000 atunci cand este rece ca si cum ar da sa se opreasca, in plus iese si ceva fum si un miros de benzina, iar dupa ce se incalzeste motorul nu mai are absolut niciun fel de problema. Mentionez ca am si instalatie GPL pe ea. Ce ar fi de facut?

1 răspuns:
| DataSoft a răspuns:

Nu prea cred ca este o problema..pentru ca eu am un opel astra din 2001 si la fel face cand o pornesc pana se incalzeste unpic..si eu nu am gpl pe masina.