| 4nt0ny0 a întrebat:

Salut TPU. Am un Audi a3 2002 și am încercat sa montez un subwoofer cu amplificator aftermarket. Când conectez masa pe amplificator, stația și subwooferul de fabrica scot niște sunete ciudate și se opresc, nu mai merge nici subwooferul de fabrica și nici cel aftermarket. Are cineva soluții?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Se opresc ca le pui tu in scurt masa nu stii cum sa o legi du masina la electrician auto sa o faca el ca risti sa i ei foc.