| manzuseby a întrebat:

As vrea sa îmi pun muzică pe un scuter piaggio sfera 50. Si nu știu ce mi-ar trebui.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In primul rand un mp3.Cu casti in urechi.Care nu trebuie montat pe scuter.Desi nu e bine sa asculti muzica fiind in trafic.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

O pereche buna de casti.
Cum 'utilajul' tau n-are usi, iar noi, ceilalti, nu vrem sa-ti ascultam muzica, asta e singura varianta civilizata.

| OldSoul a răspuns:

Depinde la ce vrei sa il folosesti, daca vrei sa asculti muzica in trafic, cel mai recomandat ar fi o pereche de casti nu toti vor sa asculte ceea ce asculti si tu, dar daca vrei sa ai muzica in situatii gen gratar, iesit cu prieteni ai avea nevoie de un sistem audio, un player si 2 boxe, dar cel mai probabil ti-se-va consuma bateria mult mai repede, asadar cea mai buna varianta cred ca ar fi http://www.okazii.ro/......-a59319643

| Prezidentul a răspuns:

Cauta un mp3, mp4. Dar nu este bine sa asculti muzica in timp ce conduci, mai ales pe doua roti.

| manzuseby explică:

Dar eu vreau sa ascult muzica cand stau pe loc. dar sa se auda tare.