| Bogdan2111s a întrebat:

as vrea sa stiu ce bara se potriveste la Rover 75 adica una sport de la ce masini si as vrea mai multe modele va rog frumos, as mai vrea si la Chrysler Voyager sa imi spuneti va rog dau funda

Răspuns Câştigător
| catalin1988 a răspuns:

Pai in primul rand ai bare special gata facute pentru modelele pe care le-ai enumerat... daca ai cunostinte care se ocupa cu reparatii de bare sau reconstructie, nu tinichigerie poti incerca la ei si ei iti pot modifica una dupa cum doresti, e o treaba migaloasa da iese frumos la urma