| bibi5961 a întrebat:

care service e cel mai bun ca sa-mi pun gpl auto? din judetele botosani si suceava. si am un ford focus 1.6 2001 101 cp, as vrea sa am mai multi cp, ce s-ar putea face si cam cat ar costa? tot prin judetele bt, sv, is (in afara de chip tunning). va multumesc pentru raspuns.

Răspuns Câştigător
| leonardobz a răspuns:

Daca vrei GPL recomand cu caldura pe http://www.instalatii-gpl-auto.ro/
Multa lume din toata tara au montat la ei
De ce oare?
__________________________________
Cum se reseteaza Inspectia masinii tale?
Secrete ale climatronicului
Nod32 Antivirus FREE
Windows 7 FREE
Http://useful4you.blogspot.com

4 răspunsuri:
| kamikaze325 a răspuns:

Personal nu as opta pentru gpl pierzi din start 10 -15 sau chiar 20 de cai si asta se va cunoaste destul de bine la depasiri. costurile consumului o sa te avantajeze. Daca vrei sa nu pierzi putere monteaza o admisie sport o turbina ceva.

| bibi5961 explică:

Va rog mult sa raspundeti strict la intrebari, fara pareri, sunt convins sa pun gpl pe masina, si as vrea niste recomandari, nu pareri. multumesc de intelegere, si kamikaze multumesc de raspuns. stii cumva cum pot sa am mai multi cai? prin resoftare sau cum? si la ce pret ar fi

| bibi5961 explică:

"in afara de chip tunning", specificat in continut.

| Mariussss14 a răspuns:

Daca vrei iti vand eu CIP de masina are 30ps costa 700euro daca te intereseaza cipul e acus nou!