| EduardEdy1 a întrebat:

Cat credeti ca, costa un WV Transporter (9 locuri ) an fabricatie 1995, inmatriculat, merge perfect! Ofer FUNDA! ARE CEM 340.000 DE KM

2 răspunsuri:
| michael5813 a răspuns:

Omule fa-ti un bine si uita de tramvaiul ala! pai la km pe care-i are tu te gandesti sa-l cumperi!? nici nu vreau sa ma gandesc cand te va lasa tabla de pe el cat vei scoate din buzunar! ca sa nu mai zic de motor care...oh doamne!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ti am mai zis odata, dar avand in vedere numarul de km probabil undeva maxim 3500E, uitate pe autovit daca nu ma crezi.