| Nicusor_Colea_2000 a întrebat:

ce parere aveți de un chopper (Suzuki Intruder) de 125 an 2005? Ar merita sa fac schimb? Am un piaggio x9 125 2007 dar problema e ca are un consum mare, adica cu 2 litri de benzina fac cam 16 kilometri. Astept părerile voastre sa imi spuneti dacă e bun un chopper.
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Marcu_Stefan_2001 a răspuns:

Dacă spui ca îți consuma motorul, se Merita. Însă cred ca piaggio este mai practic, te simți mai în siguranță cu el decât cu acel Suzuki. Eu am doua motoare : un piaggio hexagon 125 și un honda shadow 125, și mi se pare ca ma simt mai ok in piaggio, poate din cauza ca are caroseria mai mare. Aceasta este părerea mea subiectiva, tu ar trebui sa mergi sa vezi acel Suzuki și sa îl testezi și după sa te hotărăști!