| ierdna123 a întrebat:

Salut TPUhappy cine stie cum se verifica un magnetou in 4t daca este ars.si daca stiti ce inseamna fiecare culoare?happy? mersi anticipat

4 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

Cel mai simplu masori la baterie in timpul mersului cu un voltmetru daca are aproximativ cu 2 volt mai mult decat este bateria. Si cand dai gaz sa creasca valoarea, si nu sa scada.

| Minks a răspuns:

Incearca pe forumuri specializate, aici e plin de pusti care nu stiu nici sa scrie corect gramatical. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zic eu...nu o sa afli niciodata...pe TPU is numa pusti de 3 ani[ca si mine]
pune intrebarea asta pe softpediahappy

| ierdna123 explică:

MultumescȘ)