| NECUNOSCUT111245 a întrebat:

de ceva timp ma tot gandesc cum sa fac o bibicleta cu motor, faza este ca eu am un motor de la o mobra piaggio ciao ( motor, variator, bobina, curea,carburator, filtru de aer, teava de esapament ) si nu stiu cum as putea sa fac transmisia? cum pot trece de la curea la, lant, si sa cuplez motorul la roata! va rog sa ma ajutati, va multumesc mult!

1 răspuns:
| TheDragos a răspuns:

Salut, nu ai cum. Doar daca pui roata cu totul. intelegi ce zic. altfel nu ai cum! Bafta