| Christian1 a întrebat:

Imi puteti spune si mie va rog frumos, daca fac mereu mediul de invatare de pe site-ul http://e-drpciv.ro/ la categoria B, trebuie sa mai invat si din carte?
Sau pot trece sala linistit daca invat direct de pe site-ul respectiv?
Ca am o carte pentru legislatie rutiera dar e cam nasoala.....si fac numai pe site-ul acela.Am parcurs mediul e invatare de 2 ori si, stiu ca pot face ceva la examen.
Ce parere aveti? Spuneti-mi va rooooooooooooog!

Dau funda pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| viotedy a răspuns:

Legislatia iti trebuie toata viata, nu dupa ce iei permisul o uiti. abia in practica e important sa fii sigur pe tine.inveti de unde vrei pana faci macar 24 de puncte la fiecare test, cursiv, atunci esti stapan pe tine.

1 răspuns:
| boss97 a răspuns:

Trebuie sa inveti ca sa fii pregatit ca nu stii ce urmeaza, teste auto pe net sunt foarte buna.Succes!