| motocros a întrebat:

imi trebuie unul sau mai multe link-uri in care sa imi prezentati cabrio(decapotabile) care sa decapoteaza electric si au pretul maxim 3500 euro (bine inteles second hand)
Ar fi si mai bine daca mia-ti gasi opel dar asta nu e o preferinta
Funda la cea mai buna masina

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| stefan110310 a răspuns:

Www.4tuning.ro sau www.autovit.ro. Pentru alex29: tocmai i-ai trimis baiatului o sumedenie de linkuri catre site-ul ala:D;)), nu ar fi reclama daca ii dai si pagina de home:D.