| AdrianDanezu69 a întrebat:

Joi urmeaza sa dau sala pentru categoria B si am inteles ca acea taxa de 89 de lei nu se mai poate plati la ghiseu la DRPCIV. Oare se poate la BCR? (si acolo cum se procedeaza). Va multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| CiobotaruValentin a răspuns:

Dacă vrei să eviţi statul la cozi şi toate inconvenientele de la aparatele băncilor şi aşa mai departe, îţi recomand să plăteşti taxa de permis la o STAŢIE DE PLATĂ SELFPLAY, cu menţiunea că dai cu 6 lei mai mult, dar este mai uşor (bagi decât nume, cnp şi bani) şi termini mai repede.