| Speed2012 a întrebat:

Nu știu ce sa aleg între un Chevrolet Cruze, Mitsubishi Lancer(nu modelul evo ci cel normal cu motor de 1.6),Dacia Duster si BMW 116. Ce părere aveți? Ma interesează mai mult pentru aspect si durabilitate sa nu stau mereu cu ea in service.La fiecare model din masinile precizate ma refer la cele din ultimi ani cu exceptia bmw-ului care este din 2006.Multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

BMW 116

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai ai enumerat niste modele total diferite. Nu ai cum sa compari un Lancer/Cruze cu un Duster sau cu Bmw seria 1. Sunt din clase diferite.

Oricum nu Cruze, e scump la piese, nefiabil si nu e sigur deloc.

Vrei pentru aspect nimic nu arat mai bine ca un Lancer.

| catablondu a răspuns:

BMW-ul mie personal imi place mai mult si am si incredere in durabilitatea lui. Depinde de stilul tau. Incearca sa te urci macar un minut, in fiecare masina in parte si vezi in care te simti mai bine.

| agent001subacoperire a răspuns:

Frate pentru confort aspect si viteza iti recoman un MERCEDES este bun elegant
Iti recomand un 220c?

| AspireA a răspuns:

Seria 1 arata foarte bine.