| Hanțig_ClaudYu_1999 a întrebat:

Ofer funda celui care da cel mai bun răspuns și totodată folositor. Problema este următoarea. Am un Audi A3 P8. Are navigatia originala incorporata. În navigatie am loc de doua SD CARD-uri. Am un card Micro SD și l-am băgat intr-un adaptor. M-am documentat puțin pe Youtube și am văzut oameni aceeași problema ca a mea, el a rezolvat-o în felul următor, a introdus SD CARD-ul intr-un laptop, la formatat (FAT), a pus muzica de format MP3, și i-a mers în navigatie. Am făcut același lucru și eu, dar nu merge. Introduc cardul si îmi apare SD CARD LOADING. Am așteptat cam 10 minute dar tot asa apare. Ce poate fi? La fel și sidiurile. Am făcut un sidiu' cu muzica de format MP3. Am pus cam 50 de melodii. Dar în navigatie îmi citesc doar 6. Spunețimi ce sa fac! Ofer funda!

1 răspuns:
| OldSoul a răspuns:

Cauta direct un card de date MMC de maxim 4GB, cum se mai puneau pe aparatele foto acum cativa ani.

Si eu am tot navigatie de acest gen si stau cu un card de aproape 300mb laughing