| TripleKill16 a întrebat:

puteti sa imi spuneti si mie un site de inchirieri mopede auto? microcar...

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Da, pe http://www.rentacar-topcars.ro/afisare.php?id=39 dar nu merita sa inchiriezi asa ceva, costa mult prea mult si daca o lovesti au niste clauze pentru microcaruri in contract de iti vinzi casa sa le platesti!

| bubu2405 a răspuns:

Daca aveti nevoie de o firma de inchirieri autoturisme serioasa si cu preturi bune / rent a car in Sibiu gasiti aici www.vabovaspeed.ro sau pe www.facebook.com/rentacar24