| vlad2012d a întrebat:

si celorlalti.am avut orasul saptamana trecuta, miercuri, si l-am luat cu brio.intrebarea este, cand imi ajunge permisul acasa? mersi

5 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Depinde in ce oras esti. In Bucuresti nu se mai trimit acasa, la 3 ore dupa ce ai promovat examenul, te duci in Piepra si iei permisul, in alte orase il primesti prin posta in decurs de maxim 15 zile. Termenul este intre 3 si 15 zile, in functie de cate permise au ei pe rol!

| Baddboy a răspuns:

Maine sau cel tarziu miercur i(asta daca nu cumva ti"a ajuns azi)...serios vb, vezi sa nu uiti sa"mi dai funda.nici vorba de 2 saptamanilaughing vai vai

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Eu mi-am luat permisul ziua urmatoare dupa ce am trecut.Am fost in Pipera si l-am luat.Acuma depinde pe unde stai u happydar intr-o saptamana una jumate o sa-l ai

| Skylerx a răspuns:

La doua saptamani dupa ce ai dat examenul. In cel mai rau caz trei saptamani. happy

| crysu a răspuns:

In cateva zile, maxim o saptamanahappy