| Eugen77777 a întrebat:

Salut TPU,stiti un site unde as putea gasi accesori tunning la un pret bunicel? Bari,faruri,leduri,tobe sport si etc, am un Opel Astra din 2000

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Barele si farurile, cel mai bine este sa le faci 'la comanda', adica sa gasesti pe cineva care le poate modifica.
Becuri cu led gasesti si la piese auto, daca vrei ceva mai deosebit, cu tot cu montaj, cauti pe cineva care se ocupa cu module LED, si iti poate face mai multe modificari. Si eu ma mai ocup cu d'astea, poti vedea la avatar cam ce am facut la a mea.
La capitolul 'tobe', iti recomand o toba finala Carub, o poti cumpara din multe locuri (www.olx.ro www.okazii.ro), apoi mergi la un service sa ti-o monteze, ca trebuie facute si cateva adaptari.

1 răspuns:
| OldSoul a răspuns:

Gasesti tot ce vrei pe https://www.autolux.ro/