| Andrea1313 a întrebat:

Sunt fata si vreau sa ma apuc de motocross. Sunt buna la ciclism dar vreau ceva mai extrem. Problema este ca din cate am auzit cu motocrossul nu se poate circula pe strada doar cu enduro, iar un enduro este foarte scump. Si nu vreau sa iau imprumuturi sau sa iau bani de la parinti, vreau sa il iau din banii mei. Si sunt incepatoare, deci nu vreau sa cumpar ceva foarte scump. Poate o sa iau mai tarziu, la 16 ani cand iau permisul. Ce sa fac? Sa imi iau un motocross? Si ce echipament trebuie sa imi cumpar? Puteti sa imi recomandati niste motocrossuri mai ieftine?

1 răspuns:
| 10000573 a răspuns:

Decât ceva prost și ieftin Mai bine nu
Eu zic sa te uiți mai întâi la nevoia in sine decât sa cheltui banii și in stânga și in dreapta
O masina e Mai folositoare
De ce nu cauți un job ceva?