| thekiller321 a întrebat:

vreau sa imi schimb difuzoarele la golf, si am vazut ca dimensiunea ii de 165 mm, dar vreau doar cele de pe fata...si am.auzit ca trebuie ceva inele distantiere. oare difuzoarele din fabrica nu au inelele acelea? Trebuie sa mai cumpar si eu? Nu stie careva? Nu vreau sa cumpar si dupa sa le arunc.

1 răspuns:
| SoulReaver a răspuns:

Pai desfa un difuzor si vezi daca are inel sau nu. Dar cred ca ti s-a spus de inele pentru ca difera dimensiunea difuzoarelor. Daca difuzorul are magnetul mai mare poate lovi macaraua de la geam in el si sa nu se mai deschida. Sau sa iti ploua in masina pe langa difuzor. Desfa difuzorul si masoara, poate gasesti ceva asemanator cu ce ai deja,