| FrancezuRN a întrebat:

vreau sa îmi Spune-ți și mie care sunt cele mai bune scoli de șoferi Răspunde doar cei din București!
Sau recomandați-mi și mie o scoală bună pe care o Cunoaște-ți! dau fundă!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tocmai ce am terminat scoala Teo si o recomand cu drag. Sunt niste oameni sociabili, veseli si cu multa rabdare. Instructorul meu a trebuit sa ma ia de la 0 deoarece ai mei nu au masina si nu stiam nici macar care-i frana si pot spune ca a facut o treaba foarte buna. Pana si la cursurile de legislatie ma duceam mai mult de placere. In plus, au niste reduceri destul de bune pentru elevi si studenti