| killerspike95 a întrebat:

Vreau sa stiu care este cel bun scuter si care sa mearga foarte tare big grin Yamaha aerox piaggio NRG? recomandati-mi un scuter care sa mearga viteza si sa fie rezistent
cine ma ajuta va rog? dau FUND :d:p

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rezistent la ce? Scuterele nu trebuie sa fie rezistente, cand moare cate unul in accident de scuter, e de preferat sa se faca si scuterul praf. Nu de alta, dar poate omul avea frati, de ce sa moara si ei?

Si nu trebuie sa fie rapid. Poti muri linistit pe scuter si la viteze relativ mici. Cumpara-l pe primul care iti iese in cale.

Bafta!

| KaPy2 a răspuns:

Acum depinda care iti plac tie din ele, la ce te referi cu rezistenta?, daca faci un accident se alege prafu de scuter(daca da o amsian peste tine)sau la rezistenta lui sai dai forjala si sa nu aibe nimica, daca dai tare la orce scuter se strica cu timpu, eu unul nu am vazut scuter sa nu se strice

| xPatriciaa a răspuns:

Piaggio %

:*