| Horia1313 a întrebat:

ziceti-mi si mie cateva masini care sa coste intre 10.000 - 15.000 Euro care sa fie foarte sport, cu un design modern si consum mix undeva la 8 - 12 L/100km

4 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Iti dau eu un exemplu, volvo c70 si nu vei regreta, este o masina decapotabila/coupe cu plafon tare, masina cu design foarte placut exterior/interior ce asigura o siguranta si stabilitate cum nu multe alte masini pot! nu ezita sa te interesezi despre volvo c70! daca nu iti place c70 atunci uita-te la s80 si vei vedea o masina de lux adevarata! daca nu iti place este si s60 si s40!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mitsubishi lancer

| perladunarii a răspuns:

Salut, iti zic masini sport, consumul e in functie de motor iti iei si cum conduci!
BMW seria 3 coupe, Mercedes CLK, Audi A3 coupe, Golf coupe, Audi A5, Hyundai Coupe, Honda Civic! Gasesti si Ford Mustang la banii astia dar rupe la consum, are motor de minim 4000 benzina!

| Haryypotter a răspuns:

Mercedes Benz Ml klass 250