| Valy9999 a întrebat:

Un site pentru chestionare auto? Pe scoalarutiera sunt aceleasi intrebari ca la examen? Am inteles ca pe drpciv sunt intrebari mai grele ca la examen.Ce recomandati?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Parerea mea este ca sunt bune drpciv.ro (site-ul oficial al Directiei de permise) si e-drpciv.ro. Nu sunt mai grele chestionarele decat cele date la examinare.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Sunt site-uri care au specificat DRPCIV si sunt foarte bune. Sunt aceleasi intrebari care se dau la examen. Eu am trecut testul dupa unul din asta dar nu mai stiu exact care. Cel mai corect e sa intrebi proful de legislatie de la scoala.