| Cartofisrl a întrebat:

Salut,urmeaza sa dau de A1[motocicleta 125cmc 16ani] ma gandesc sa mi iau o honda cbr125, sau altceva, orice in afara de motoare in 2 timpi ca de exemplu aprilia rs125. astept sugestii, de preferat daca exista si motoare de a2 care pot fi limitate la 11kw pentru a1, multumesc,

3 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Yamaha YZF R125
Macar nu suna a drujba ca una in 2timpi :))
https://www.youtube.com/watch?v=q43airedYS0

| jon987654321 a răspuns:

Yamaha ybr125, dna 125...nu ai sanse sa limitezi motor in Ro mai ales pentru a1

| Cartofisrl explică:

Voi incerca yamaha yzf r125, daca nu imi permit, sa raman la honda cbr125?