| gtr2rr3 a întrebat:

Voi de alegeti dintre: VW PHAETON(2013)- AUDI A8L(2012)- MERCEDES CLASSA S(2010). Voi care credeti ca e ce-a mai luxoasa (dotarii full-optin)? Multumesc!

6 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Un S500+ eu cred că este mult mai bun din toate punctele de vedere, față de A8 și față de orice model de VW.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mercedesul e recunoscut pentru eleganta, deci...

| hummmer a răspuns:

Mercedes,restul se chinuie să ţină pasul cu ei.

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Mercedes S Class.

| Florian20405 a răspuns:

Eu dintre toate astea as alege ori Phaeton ori A8L.Dar mie personal imi place mai mult Phaeton.
Deci tu ai de ales.Eu te indrum catre ceva din grupu vag, fiabila si extrem de comfortabile si puternice!
Bafta! big grin
PHAETON!

| cypus05 a răspuns:

Eu as alege, Audi A8L, deoarece este quattro...deci...dai clasa..la celelalte..modele interiorul este perfect, cat si exteriorul, si sa nu mai vorbim, de caroserie, sa fim seriosi este net superioara, fata de VW si Mercedes! Mult success!