| striker224 a întrebat:

Salut! Vreau să îmi cumpăr un scuter de 50cc și acesta nu are acte. E primul vehicul pe care îl cumpăr și aș vrea să știu ce acte trebuie să îi fac și cât m-ar costa. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Hkhtfcvhu a răspuns:

Salut! Sincer iti zic ca nu merita sa-l cumperi fara acte, nu ai de unde fii sigur ca nu e furat, de acte ai nevoie de talon asigurare itp rovinieta daca iesi din oras si nu sunt sigur daca si la motor trebuie cartea masinii(motorului). Dar nu iti recomand sa il cumperi fara nici un act

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu faci asta. Sanse mari ca sa fie furat.